O klubie

Historia Night Clubu Alibi

Night Club Alibi powstał w centrum Bielska-Białej w 1996 roku, będąc pierwszym tego typu lokalem w mieście. Jego projekt inspirowany jest renomowanymi, amerykańskimi klubami nocnymi, gdzie główny nacisk kładzie się na wysoki standard wykończenia oraz umiejętne łączenie stylów architektonicznych. Od początku działalności, klub cieszył się dużą popularnością, zyskując coraz szersze uznanie wśród Klientów z całego Podbeskidzia, a nawet z Europy.

Zmysłowa rozrywka przez cały rok

Night Club Alibi oferuje bogaty wachlarz usług rozrywkowo-erotycznych. Organizujemy imprezy tematyczne, nawiązujące do charakteru klubu, w których czynny udział bierze cały zespół Alibi, dbając o odpowiedni wystrój i stylizacje. Dzięki temu, codzienne imprezy stają się widowiskowymi, ekscytującymi wydarzeniami. Bardzo często goszczą u nas grupy tancerzy i tancerek GO-GO. W ten sposób, zapewniamy Gościom nie tylko doskonałą zabawę, ale również możliwość spędzenia czasu w towarzystwie pięknych kobiet, które wykonują profesjonalny taniec na rurze. W Night Clubie Alibi urządzamy również pełne atrakcji wieczory kawalerskie, spotkania firmowe oraz inne imprezy – w zależności od życzeń i potrzeb Klientów. Profesjonalizm i szeroki zakres usług uczyniły z nas niekwestionowanego lidera wśród klubów nocnych na Podbeskidziu. 

Chcesz odwiedzić najstarszy klub nocny w regionie i zyskać ulubione miejsce rozrywki? Czekamy na Ciebie codziennie z mocą erotycznych przeżyć i atrakcji!
 

Kontakt
rezerwacja

Night Club Alibi
ul. Cechowa 20
tel.: 33 822 89 37
kom.: 502 498 950